Будинок на вул. Тершаковців

У затишному районі в центрі Львова височіє елітний будинок, збудований за найновітнішими технологіями. Це сучасне житло, яке поєднує елегантний дизайн та вишуканий інтер’єр і дарує своїм мешканцям відчуття комфорту, захищеності, спокою. Прекрасно розуміючи це, при спорудженні будинку нами  були застосовані лише найкращі будівельні матеріали та рішення.


Опис

Житловий будинок на вул. Тершаковців - це 7 - поверхова монолітно-каркасна будівля з підземним паркінгом, торгово-офісними приміщеннями на першому поверсі та житловою частиною на другому - сьомому поверхах. Перевага цього будинку - це, в першу чергу, виважене  планування, вдале розташування та 100% доступність для  мало-мобільних груп населення. При всіх входах в будинок передбачені пандуси для МГН, встановлений ліфт фірми «Schindler» вантажопідйомністю 675кг з врахуванням доступності моломобільних груп населення. Будинок обладнаний системою вентиляції, автоматичними пристроями захисту від загазованості в приміщеннях, пожежною сигналізацією. Проведена газифікація, електропостачання та встановлений блискавкозахист. Безпосередньо для будинку прокладено нову лінію водопостачання, що забезпечить безперебійність, високий постійний тиск та чистоту води; нову електромережу для забезпечення стабільності від перепадів напруги; прокладена нова мережа побутової каналізації з високоякісних каналізаційних труб, які запобігають утворенню корків в мережі. В житловій частині будинку розташовані квартири з індивідуальним поквартирним опаленням та підігрівом води від двофункційних газових котлів з закритою камерою згоряння фірми «VIЕSSMANN», надійність та безпечність виводу продуктів згоряння з котлів забезпечує високоефективна димохідна система німецької фірми «JEREMIAS». Стіни та перегородки будинку -  з пустотних керамічних блоків «Thermopor». Вікна та двері - металопластикові з енергозберігаючими двокамерними склопакетами фірми «VEKA», обладнані провітрювачами. Висота поверху громадського призначення – 3,40м, висота житлових поверхів 2,70м в чистоті від підлоги до стелі.


Це будинок, в який Ви з гордістю запросите своїх рідних та друзів! Квартира в цьому будинку не просто престижна, вона  стане символом вашого достатку!


Розташування

Важливим фактором в інфраструктурі будинку є його безпосередня близькість до головних вулиць Львова (вул. Пекарська, вул. Личаківська, вул. Зелена, вул. І. Франка), парку Погулянка. Зовсім поруч знаходиться церква, мережа супермаркетів а також дитсадок та школа, мережа освітніх закладів!Галерея:


Ніхто ще не залишив коментар. Будьте першим!